Home / پربازدیدترین‌ها-ورزشی / بازی «برد – برد» استقلال برای کمک به پرسپولیس!

بازی «برد – برد» استقلال برای کمک به پرسپولیس!

هفت صبح/ استقلالی‌ها رسما به سازمان لیگ اعلام کرده‌اند مشکلی برای جابه‌جایی میزبانی‌شان با پدیده ندارند و این تصمیم هم در مسیر کمک به پرسپولیس گرفته می‌شود.
پرسپولیس تهران بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا دارد و همین سبب شده تا برنامه های فوتبال ایران به کلی به هم بریزد. بازی های مهم آسیایی این تیم باید در آزادی باشد و تهران استادیوم مناسب دیگری ندارد. زمین چمن تختی واقعا شباهتی به زمین مسابقه فوتبال عادی ندارد و حتی برانکو از آن به چمن چوگان یاد کرده بود در جمع نزدیکانش.
استقلالیها هم رسما اعلام کردند حاضر به بازی در تختی نیستند.
آنها برای میزبانی از پدیده گفته اند حاضرند جای میزبان بازی رفت و برگشت تغییر کند. اتفاقی که سبب میشود آنها دو برد مهم را یک‌جا به دست بیاورند. استقلال این روزها خیلی شرایط خوبی ندارد و همین بازی با سایپا در تهران هم برایشان یک مکافات است بعد از باخت به قلعه نویی و سپاهان.
بازی خارج از خانه تا بازگشت به شرایط ایده آل یک زمان کافی برای ترمیم تیم در اختیارشان میگذارد. آن هم تیمی که در مسیر بهبود گام برداشته است اما نیاز به زمان بیشتری دارد.
از سوی دیگر بازیهای با تیم های بزرگ در نیمفصل دوم، برای آنها مثل یک جادوی هیجان انگیز خواهد بود که کمک میکند در نیم فصل دوم که نیم فصل ایده آل استقلال در سه فصل اخیر بوده یکی از سختترین بازیهایشان را در خانه باشند. حالا باید دید این پیشنهاد استقلالیها را پدیده ای های صدرنشین می پذیرند؟

About firstclass

Check Also

سریع ترین و موثرترین محصول شناخته شده برای درمان کبد چرب

رپرتاژ آگهی/حدود 40 درصد از مردم کشورمان دارای بیماری خفته کبد چرب هستند. بیماری که …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *